Občan | Pacient

Rychlé odkazy

Pacientské organizace

Kategorie

Výjezdní zasedání Pacientské rady

20.03.2018

Ve dnech 2. až 4. března 2018 se v Hradci Králové uskutečnilo výjezdní zasedání Pacientské rady ministra zdravotnictví.

Celý článek

Jednání pracovní skupiny Pacientské rady ke zdravotnickým prostředkům

15.02.2018

V úterý 13. února 2018 se podruhé sešla pracovní skupina Pacientské rady ke zdravotnickým prostředkům a jednala o připomínkách k úpravě úhrad zdravotnických prostředků na poukaz.

Celý článek

Třetí zasedání Pacientské rady

07.02.2018

Pacientská rada, poradní orgán ministra zdravotnictví, zasedla ke svému již třetímu jednání. Ministr Adam Vojtěch měl možnost se seznámit s jejími členy a nastínit budoucí spolupráci na poli podpory pacientů na ministerstvu zdravotnictví.

Celý článek

Novoroční setkání ministra s pacientskými organizacemi

04.01.2018

V pondělí 15. ledna proběhlo na půdě Ministerstva zdravotnictví ČR další z pravidelných čtvrtletních setkání se zástupci pacientských organizací. Pacientské organizace přivítal nový ministr Adam Vojtěch a členové vedení ministerstva.

Celý článek

Ministerstvo zdravotnictví vede intenzivní jednání v rámci Pacientské rady o budoucí podobě úhrad zdravotnických prostředků

23.01.2018

Ve středu 10. ledna na Ministerstvu zdravotnictví jednala pracovní skupina Pacientské rady k zdravotnickým prostředkům.

Celý článek

Ministr zdravotnictví jmenoval předsednictvo Pacientské rady

13.12.2017

V úterý 12. prosince bylo jmenováno předsednictvo Pacientské rady ministra zdravotnictví. Předseda i místopředsedkyně byli navrženi panu ministrovi většinou hlasů všech členů Rady.

Celý článek

Druhé zasedání Pacientské rady

06.12.2017

Nove zřízená Pacientská rada na ministerstvu zdravotnictví podruhé zasedla. Tento stálý poradní orgán ministra zprostředkovává podněty pacientů a jejich pohled na navrhovaná opatření.

Celý článek

Setkání s pacientskými organizacemi

27.10.2017

V  úterý 8. listopadu 2017 proběhlo na půdě Ministerstva zdravotnictví ČR další z pravidelných čtvrtletních setkání se zástupci pacientských organizací. Pacientské organizace přivítal ministr Miloslav Ludvík a náměstkyně ministra Lenka Teska Arnoštová.

Celý článek

První zasedání Pacientské rady

18.10.2017

Poprvé na ministerstvu zdravotnictví zasedla nově jmenovaná Pacientská rada. Tento stálý poradní orgán ministra bude zprostředkovávat podněty pacientů a jejich pohled na navrhovaná opatření.

Celý článek

Pacientská rada - jmenování členů

10.10.2017

Ke dni 6. října jmenoval ministr zdravotnictví členy Pacientské rady. Jedná se o zástupce pacientských organizací, které zastupují široké spektrum onemocnění a zdravotních stavů.

Celý článek

1 2 

O ministerstvu

Mgr. et Mgr. Adam Vojtěch Ministr zdravotnictví ČR

Anketa

Nechali jste se letos očkovat proti sezónní chřipce ?

  1. ANO (986)bar-anketa.png
  2. NE (2307)bar-anketa.png